top of page

2.Sayı


Merhaba,

Yeni bir şeyler inşa ederken kimisi farklı ufuklar açan kimisi durup düşünmeye zorlayan, bazıları sivri, bazıları sihirli onlarca eleştiri ve yorum da alıyor insan. Böyle yolculuklarda derdiniz fayda üretmek, özgün olmak, insana dokunmak, ezber bozmaksa o zaman her eleştiri daha iyisine ulaşmayı sağlayan bir reçeteye dönüşüyor.

Biz de İnovasyon Kültürü yayın ekibi olarak ilk sayımızı müthiş bir heyecanla hazırlayıp sunduktan sonra gelen eleştirileri, yorumları tek tek dinledik. İkinci sayımızı heyecanımız ve nitelikli geri bildirimlerle harmanlayarak hazırladık. İnovasyon Kültürü yeni sayısını taslak olarak ilk incelediğimde de ilk sayısındaki eleştirileri şahane bir vizyonla göğüslemiş, yorumları fırsata dönüştürmeyi başarmış, içeriğiyle ezber bozma inadından yılmayan bir yayın provasıyla karşılaştım.

İlk sayısını fersah fersah ileriye taşıyan İnovasyon Kültürü dergisi zaman içinde alanına ilişkin güçlü bir dağarcık yaratacaktır. Tabii siz değerli okurlarımızın katkılarıyla buna inancım tam.

Yorumlarınız, sorularınız ve paylaşımlarınızla nice sayıları beraber hazırlamak dileğiyle…

Keyifli okumalar...

Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page