top of page

9.SAYI


Değerli İnovasyon Kültürü Okurları, 9.sayımızı sizler için yine büyük bir heyecanla hazırladık. Bu sayıda tema olarak tasarım konusunu belirledik. Geniş bir kategori ismi olan tasarımı farklı disiplinlerde inceledik. Yapabilirsin bölümü her sayıda olduğu gibi inovatif atölye tadında! “App Inventor ile dijital piyano tasarımı” ve “Kodu Game Lab ile oyun tasarımı” bölümlerinden oldukça faydalanacağınızı düşündük.


İnovatif ünlüler bölümünde genç girişimci Suat Batuhan Esirger ile tasarım ve teknoloji üzerine çok özel bir röportaj gerçekleştirdik. Türkiye’de lise düzeyinde açılan ilk ön kuluçka merkezi “EVREKA” ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreni ile ilgili tüm detayları ve TÜBİTAK Türkiye 2.’si olan projeyi bu sayımızda özellikle gençlere ilham olması için ele aldık.


Cezeri’nin 800 yıllık tasarımlarını incelerken, bir diğer yandan da ünlü mimar Tülin Hadi ile “Mimari tasarımda geleceğin trendlerini” konuştuk. Ve ödüllü bulmacamız…İnoc@fe’de sizleri bekliyor. İnovasyon Kültürü dergisinin; bilime, teknolojiye, tasarıma, üretmeye ilgi duyan herkes tarafından keyifle okunmasını umuyor, tüm okurlarımıza inovatif günler diliyorum.


Comments


Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page