top of page

7.SAYI

Merhaba,


Kasım ayını Öğretmenler Günü coşkusuyla geride bıraktık. Şimdi yeni bir yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. 2018’e ilişkin Kültür olarak iç değerlendirmemizi yaptığımızda, eğitimdeki köklü değişimlere hızla adapte olduğumuz bir yıl yaşadığımızı söyleyebiliriz. Yeni Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya Selçuk’un da yol haritasında vurguladığı; öğretmen eğitimi ve eğitim yönetimi başlıklarında bu yıl da, 59 yıllık tarihimizde olduğu gibi örnek projelere imza atmak hayalindeyiz.


Bir birey yetiştirmeyi tek yönlü iletişimin kıskacından çıkararak sosyolojik, ekonomik, kültürel, hukuki yönleriyle hak ettiği çok boyutlu eksene yerleştirecek yeni çalışmaların takibindeyiz. Bu anlamda İnovasyon Kültürü, içeriğiyle hem ilham verenimiz hem de eğitimciler, gençler, yaşam boyu eğitim felsefesiyle öğrenmekten vazgeçmeyenlerle bizi buluşturan eşsiz bir kaynak.


Bu sayıda ‘‘Sağlıkta İnovasyon’’u ele alan dergimiz, eğitimde inandığımız çok yönlü yaklaşım için de örnek bir tema. Yetişmekte olan nesillerin yaşam kalitesini iyileştirecek ve güçlendirecek değerli buluşların üst başlığı olan sağlıkta inovasyon, her eğitimcinin hâkim olması gereken güncel bir başlık olarak karşımızda. Zengin içeriğiyle, bilgiyi edinmek, paylaşmak ve yeni düşüncelere ilham vermek yolunda heyecanla çalışan İnovasyon Kültürü’nün bir sonraki sayısında görüşmek dileğiyle… Keyifli okumalar diliyorum…

Comentários


Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page