top of page

14.SAYI


Pandeminin gölgesinde geçen 2020 yılının sonuna yaklaşıyoruz. Dileğimiz sağlımıza ve güvenliğimize ilişkin yoğun bir baskı ve kaygıyla geçen bugünlerin geride kalması. Bu noktada özellikle bilim en güvenli rehberimiz. Eğitimin, araştırma ruhunun, geliştirme motivasyonun, sorunun değil çözümün bir parçası olmak yolunda duyulan heyecanın değerini her geçen gün biraz daha iyi anlıyoruz.


Pandeminin kontrolü hatta kalıcı olarak çözümüne ilişkin bilim dünyasından gelen haberler de bu süreçte hepimiz için sevindirici. 2021’in, aşı çalışmalarının geldiği nokta ile çok daha farklı ve pozitif geçeceğine dair umudumuzu güçlü tutuyoruz. Bu noktada uzaktan öğretim, sınav kaygısı, salgın baskısı ve çeşitli kısıtlamalarla oldukça yorulan çocuklarımızın ve gençlerimizin dünyayı anlamaya dair duydukları merakı, duyguyu canlı tutmak bizim görevimiz. İnovasyon Kültürü dergisi yayın ekibi olarak bu sayımızda gençlerimiz ve uzaktan eğitimde yaratıcı çözümlerle öğrenme sürecini besleyen öğretmenlerimiz için kapsamlı bir içerik çalıştık.


Pandeminin yan etkilerini ve yaşamdaki kısıtlamalarının zorluğunu bizlerle paylaşan, zor bir deneyimi yaşlarının ötesinde olgunlukla karşılayan genç okurlarımız, bu dönemde üstün bir eforla çalışan eğitim emekçilerimiz için dergimizin verimli bir okuma-araştırma deneyimi sunmasını diliyoruz.


Sağlıklı günlerde görüşmek üzere,

Comments


Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page