top of page

13.SAYI

Merhaba,


Dünya tarihine benzersiz notlar düştüğümüz çok farklı bir dönemden geçiyoruz. Sağlığın ve özgürlüğün değerine dair kavrayışımız değişirken eğitimin, araştırmanın, ekonominin kodlarını da yeniden yazıyoruz. Pandemi tüm etkilerinin yanı sıra her birimiz için esaslı bir öğrenme sürecini de tetikledi.


Nitelikli ve objektif bilginin önemi, araştırmanın değeri, veri analizi, küreselleşmenin etkileri ve yönetimi, kriz ve riskin iletişimi başta olmak üzere yaşamı anlamaya ve yorumlamaya dair bakış açımız şimdi çok daha farklı. Bu noktada şu anda yetişmekte olan nesillerin eğitim yaşamlarını destekleyecek her kaynak artık çok daha değerli.


İnovasyon Kültürü olarak, bu sayımız için çalışırken motivasyonumuz okurlarımızın yanı sıra geleceğin nesillerine de yaşanmışlıklardan damıtılmış, gözlemin ve deneyimin ürünü olan bir not, bir hafıza bırakabilmek oldu. Uzaktan eğitim ve çalışma süreçlerimizle eş zamanlı yürüttüğümüz İnovasyon Kültürü dergimizi, böylesine yoğun bir dönemde titizlikle geliştiren çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor; tüm okurlarımıza sağlıklı ve keyifli bir okuma deneyimi diliyorum.


Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

Comentários


Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page