top of page

10.SAYI


Değerli İnovasyon Kültürü Okurları, 10. sayımızı sizler için yine büyük bir heyecanla hazırladık. Bu sayıda tema olarak “Nesnelerin İnterneti” konusunu belirledik.


Yapabilirsin bölümü her sayıda olduğu gibi inovatif atölye tadında! “Smart Tente” ve “Dikkat Hırsız Var!” bölümlerinden oldukça faydalanacağınızı düşündük. İnovatif haberler bölümünde, 5G ve Nesnelerin interneti’ne değindik. 5G IOT (Internet of Things) teknolojisine Türk Bilim insanının katkısından bahsettik. Ayrıca “Nesnelerin İnterneti” eğitimde hangi alanlarda kullanılıyor ve eğitime katkıları nelerdir, sorularına cevaplar bulduk. Bu sayımızın konusu olan “Nesnelerin İnterneti” üzerine; “Jetgiller”i inceledik ve orada izlediğimiz teknolojik ürünlerin birçoğunun artık günümüzde de kullanılabildiğine tanık olduk.


Meraklısına bölümünde ise her zaman olduğu gibi kitap önerilerinde bulunduk. Ve ödüllü bulmacamız…İnoc@fe’de sizleri bekliyor.


İnovasyon Kültürü dergisinin; bilime, teknolojiye, tasarıma, üretmeye ilgi duyan herkes tarafından keyifle okunmasını umuyor, tüm okurlarımıza inovatif günler diliyorum.

Komentar


Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page