top of page

1.SAYI

Günümüzde dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeler, çocuk ve gençlerin yaşam biçimlerini değiştiriyor. Analitik düşünme, tasarlama, üretme ve girişimcilik becerilerini kazanmalarını bir gereklilik haline getiriyor. Çocukluktan itibaren kazanılacak inovatif bakış açısı, toplumları ileriye taşıyacak en önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Çağımız, analog göçmenlerin değil dijital yerlilerin çağı…

57 yıllık Eğitim Efsanesi Kültür Koleji, evdeki fazla kutuları atmayın, ben onlardan robot yapacağım diyen küçük mucitler ve hayallerini hayata geçirmek isteyen herkesi geleneğinden gelen yayıncılık tecrübesiyle içinde bulunduğumuz çağın kültürü, “İnovasyon Kültürü” ile buluşturuyor.

Türkiye ve dünyadan girişim, inovasyon ve eğitim alanındaki gelişmeleri çocuk ve gençlere aktarmayı hedefleyen İnovasyon Kültürü dergisinin hazırlanmasında bizlere ilham kaynağı olan ve desteğini esirgemeyen başta Onursal Başkanımız Yük.İnş.Müh. Sayın Fahamettin Akıngüç’e, İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Erhan Güzel’e, İstanbul Kültür Üniversitesi 2008-2012 Dönem Rektörü Prof.Dr.Sayın Dursun Koçer’e, İstanbul Kültür Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Ender Rıza Ekici’ye, Fütürist Sayın Ufuk Tarhan’a, Eğitim Teknolojileri Derneği Başkanı Sayın Birkan Kılıç’a, Makers Türkiye Kurucusu Sayın Ongun Tan’a ve İnovasyon Koçu Sayın Salih Keskin’e teşekkür ediyorum..

İnovasyon Kültürü dergisinin; bilime, teknolojiye, tasarıma, üretmeye ilgi duyan herkes tarafından keyifle okumasını umuyor, tüm okurlarımıza inovatif günler diliyorum.

Comments


Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page