1.Sayı

01.06.2017

 

 

Günümüzde dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeler, çocuk ve  gençlerin yaşam biçimlerini değiştiriyor. Analitik düşünme, tasarlama, üretme ve girişimcilik becerilerini kazanmalarını bir gereklilik haline getiriyor. Çocukluktan itibaren kazanılacak inovatif bakış açısı,  toplumları ileriye taşıyacak en önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Çağımız, analog göçmenlerin değil dijital yerlilerin çağı…

 

57 yıllık Eğitim Efsanesi Kültür Koleji, evdeki fazla kutuları atmayın, ben onlardan robot yapacağım diyen küçük mucitler ve hayallerini hayata geçirmek isteyen herkesi geleneğinden gelen yayıncılık tecrübesiyle içinde bulunduğumuz çağın kültürü, “İnovasyon Kültürü” ile buluşturuyor.

 

Türkiye ve dünyadan girişim, inovasyon ve eğitim alanındaki gelişmeleri  çocuk ve gençlere aktarmayı hedefleyen İnovasyon Kültürü dergisinin hazırlanmasında bizlere ilham kaynağı olan ve desteğini esirgemeyen başta Onursal Başkanımız Yük.İnş.Müh. Sayın Fahamettin Akıngüç’e, İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Erhan Güzel’e, İstanbul Kültür Üniversitesi 2008-2012 Dönem Rektörü Prof.Dr.Sayın Dursun Koçer’e, İstanbul Kültür Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Ender Rıza Ekici’ye,  Fütürist Sayın Ufuk Tarhan’a, Eğitim Teknolojileri Derneği Başkanı  Sayın  Birkan Kılıç’a, Makers Türkiye Kurucusu Sayın Ongun Tan’a ve İnovasyon Koçu Sayın Salih Keskin’e teşekkür ediyorum..

 

İnovasyon Kültürü dergisinin; bilime, teknolojiye, tasarıma, üretmeye ilgi duyan herkes tarafından keyifle okumasını umuyor, tüm okurlarımıza inovatif günler diliyorum.

Facebook' ta paylaş
Twitter' da paylaş
Please reload

Genel Yayın Yönetmeni
Okuma Listesi
Please reload

Etiketleri Ara
İnovasyon Kültürü Takip Et!
  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon

© 2017 İnovasyon Kültürü

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon