top of page

5.Sayı


Merhaba,

İnovasyon Kültürü’nün her sayısı özel bir emekle hazırlanıyor. Ancak bu kez, her sayfamıza teknoloji ve inovasyon kadar okullarımızdaki mezuniyet sevinci, karne heyecanı, sınav stresi, yazın canlandıran enerjisi de katıldı. Katkı sağlayan her arkadaşım, tüm öğretmenlerimiz ve eğitim-cilerimiz bir yandan geleceğe; güvenilir, keyifle okunan notlar bırakmak için çalışırken bir yandan da öğrencilerine mentorluk yolunda eşsiz bir çaba gösterdiler. Bu noktada İnovasyon Kültürü ekibine; bilginin, teknolojinin, iletişimin ve içeriğin değerli emekçilerine, elçilerine teşekkür ediyorum.

İnovasyon Kültürü her sayısı ile bizim için giderek çok daha değerli bir öğrenme, farkındalık, deneyim ve paylaşım enstrüma-nına dönüşüyor. Yaşamın farklı alanlarına transfer ettiğimiz yeni teknolojilerin -eğer doğru kullanırsak- ilham verici etkisine tanıklık ediyoruz. İçimizdeki inovatörü, yazarı, bilimin, teknolojinin, araştırmanın liderlerini keşfediyoruz.

Başta Drone dosyası olmak üzere de temel bilgilerle bir Drone simülasyonunu yapabildiğimizi gördüğümde bunu biraz daha derinden hissettim.

İnovasyon Kültürü’nün bu sayısında zihin açan bir diğer başlık da oyunun gücü. Olanaklarımız ne ölçüde artarsa artsın zihninin yaratıcı çarklarını harekete geçiren oyunu bir eğitimci ve yönetici olarak çok önemsiyorum. Hem de hayatın her kademesinde… İnovasyon Kültürü’nün bu sayısıyla, zihin koridorlarını oyunun zengin dünyasıyla süsleyen ve dinç tutan herkese çok iyi geleceğini görüyor, her sayfasının keyifli bir ufuk turu yaratacağına inanıyorum. Bir sonraki sayımız sonbahara denk gelecek. O güne kadar İnovasyon Kültür’ü zengin içeriğiyle hepimiz için iyi bir yol arkadaşı da olacak.

Keyifli okumalar diliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI
kapak06.jpg
6.SAYI
kapak05.jpg
5.SAYI
kapak04.jpg
4.SAYI
kapak03.jpg
3.SAYI
kapak02.jpg
2.SAYI
01kapak.jpg
1.SAYI
İnovasyon Kültürü Takip Et!

Abone listemize katılın

İnovasyon Kültüründen haberdar olun

E-posta Adresiniz

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon
bottom of page