top of page

5.SAYI


Değerli İnovasyon Kültürü Okurları,

Zaman çok çabuk geçti. Aylar ayları kovaladı. İlk sayının üzerinden tam 1 yıl geçti. 1 yıldır yayın hayatını sür-düren dergimizde sanal gerçeklikten Nobel’e, robotikten kodlamaya kadar pek çok inovatif konuyu ele aldık. Yaşamımızın bir parçası haline gelen inovasyonun oluşturduğu kültüre dikkat çekerken merak uyandıran pek çok konuyu da sizlerle paylaşmış olduk. İlk günkü heyecanımızı her sayının hazırlanmasında yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Dergimize olan ilginiz için tüm okurlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Dergimizin 5. sayısı olan bu sayıda oldukça popüler bir konuyu “ DRONE” ları ele aldık. Drone’lar her geçen gün hayatımızda kapladıkları yeri geniş-letiyor. Hobi olmaktan çıkıp pek çok alanda vazgeçilmez olma yolunda ilerliyor…

Biz de her yönüyle Drone konusunu sizler için araştırdık. Oldukça keyifli olduğuna inandığımız bir sayıyı daha böylece hazırlamış olduk.

İnovasyon Kültürü dergisinin; bilime, teknolojiye, tasarıma, üretmeye ilgi duyan herkes tarafından keyifle okunmasını umuyor, tüm okurlarımıza inovatif günler diliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
biriz_kutoglu_kultur (1).jpg
Biriz KUTOĞLU
13.SAYI
12.jpg
12.SAYI
11.jpg
11.SAYI
10.jpg
10.SAYI
9.jpg
9.SAYI
08.jpg
8.SAYI
kapak07.jpg
7.SAYI