5.Sayı

 Merhaba,
 

İnovasyon Kültürü’nün her sayısı özel bir emekle hazırlanıyor. Ancak bu kez, her sayfamıza teknoloji ve inovasyon kadar okullarımızdaki mezuniyet sevinci, karne heyecanı, sınav stresi, yazın canlandıran enerjisi de katıldı. Katkı sağlayan her arkadaşım, tüm öğretmenlerimiz ve eğitim-cilerimiz bir yandan geleceğe; güvenilir, keyifle okunan notlar bırakmak için çalışırken bir yandan da öğrencilerine mentorluk yolunda eşsiz bir çaba gösterdiler. Bu noktada İnovasyon Kültürü ekibine; bilginin, teknolojinin, iletişimin ve içeriğin değerli emekçilerine, elçilerine teşekkür ediyorum. 
 

İnovasyon Kültürü her sayısı ile bizim için giderek çok daha değerli bir öğrenme, farkındalık, deneyim ve paylaşım enstrüma-nına dönüşüyor. Yaşamın farklı alanlarına transfer ettiğimiz yeni teknolojilerin -eğer doğru kullanırsak- ilham verici etkisine tanıklık ediyoruz. İçimizdeki inovatörü, yazarı, bilimin, teknolojinin, araştırmanın liderlerini keşfediyoruz.
 

Başta Drone dosyası olmak üzere de temel bilgilerle bir Drone simülasyonunu yapabildiğimizi gördüğümde bunu biraz daha derinden hissettim.
 

İnovasyon Kültürü’nün bu sayısında zihin açan bir diğer başlık da oyunun gücü. Olanaklarımız ne ölçüde artarsa artsın zihninin yaratıcı çarklarını harekete geçiren oyunu bir eğitimci ve yönetici olarak çok önemsiyorum. Hem de hayatın her kademesinde…

İnovasyon Kültürü’nün bu sayısıyla, zihin koridorlarını oyunun zengin dünyasıyla süsleyen ve dinç tutan herkese çok iyi geleceğini görüyor, her sayfasının keyifli bir ufuk turu yaratacağına inanıyorum. Bir sonraki sayımız sonbahara denk gelecek. O güne kadar İnovasyon Kültür’ü zengin içeriğiyle hepimiz için iyi bir yol arkadaşı da olacak.

 

Keyifli okumalar diliyorum.

Facebook' ta paylaş
Twitter' da paylaş
Please reload

Genel Yayın Yönetmeni
Okuma Listesi
Please reload

Etiketleri Ara
İnovasyon Kültürü Takip Et!
  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon

© 2017 İnovasyon Kültürü

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon